Informační systém IDOS

Idos to je informační systém, který poskytne informace pro Vaše cestování hromadnými dopravními prostředky. Mnoho z nás si již bez něj ani cestování nedovede představit. Je při ruce, v kteroukoliv denní i noční hodinu, ale i od pondělka do pátku. Jízdní řády, které poskytují cenné základní i doplňkové údaje o odjezdech a příjezdech hromadných dopravních prostředků, získáte bez problémů on-line cestou poměrně rychle - stačí mít jen přístup na Internet a zadat aktuální data.  Informace zahrnují přehled dopravních spojení pro:

  • Integrované dopravní systémy
  • Železniční dopravu
  • Veřejnou linkovou osobní dopravu
  • Leteckou dopravu
  • Městskou hromadnou dopravu
  • Kombinované dopravy

IDOS - všestranný pomocník na cesty

Idos lze považovat za všestranného pomocníka na cesty. Ať už hledáte jakékoliv spojení do daného konkrétního místa snadno a rychle na příslušném webu najdete jízdní řády pro autobusy, vlaky či letadla. Pokud potřebujete nalézt k tomu ještě příslušnou městskou hromadnou dopravu, postačí jen zadat místo - odkud – kam, datum, čas a pak už jen můžete vybírat pro Vás to nejoptimálnější spojení do místa určení.

Idos -jízdní řády – doplňkové informace

Jízdní řády sloučené v databázi informačního systému IDOS jsou pravidelně aktualizovány. U konkrétních jízdních řádů jsou k dispozici i další podrobnější informace např. u vlaků jsou doplněny i informace o celkovém čase, celkové vzdálenosti a ceně jízdného včetně slevových variant. Bližší charakteristika konkrétního spojení je vyjádřena symboly u spoje. U autobusového spojení lze získat i informace typu – celkové vzdálenosti a času osobní dopravy. Kromě jiného se zde dozvíte, zda uvedený spoj jede v pracovní dny, ve dnech pracovního klidu či ve svátek. Mimo jiné si lze vybrat kombinovaná, nebo jen přímá spojení do místa určení. Nově jsou poskytována i letecká spojení se základními informacemi o odletu a doletu včetně celkové doby letu.

Kvalitní plastové jímky je těžké vybrat, dobré jímky, vykrajovátka na perníčky,  nové příbory tescoma. Nová nabídka týdne, nové povinné ručení porovnání